суботу, 4 жовтня 2014 р.

Чи знаєте ви що...Чи знаєте ви, що всі сучасні підручники з геометрії укладено на основі відомих«Начал» Евкліда, які написані в IV ст. до н. є.?
Начала Евкліда вважається одною з найуспішніших і найбільш впливових книжок коли-небудь написаних, а за кількістю перевидань поступається тільки Біблії.

Чи знаєте ви, що великий Евклід сказав царю Птолемею: «В гео­метрії немає царської дороги»?
Чи знаєте ви, що Піфагор був переможцем з кулачного бою на 58-х Олімпійських іграх, які проходили в 548 році до н. є., а потім перемагав ще на декількох Олімпіадах?
Чи знаєте ви, що теорему Піфагора називали «ослячим мос­том»? Учнів, що запам'ятовували теорему без розуміння, називали віслюками, оскільки вони не могли перейти через міст - теорему Піфагора.
Чи знаєте ви, що аристократи-театрали просили французького короля нагородити Рене Декарта, який першим запропонував ме­тод нумерації крісел по рядах і місцях? Але король відповів: «Так, те, що винайшов Декарт, - чудово і гідно нагороди, але дати її філософу?! Ні, це вже занадто!»За матеріалами: http://jlv.at.ua/index/cikava_matematika/0-11Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...